How Much You Need To Expect You'll Pay For A Good Тварини
How Much You Need To Expect You'll Pay For A Good Тварини
Blog Article
Отрута – потужний засіб захисту і нападу, що використовується багатьма тваринами. Від яскравих жаб до потайних змій, ці істоти володіють смертоносною зброєю.
Ця стаття присвячена тваринам, які вражають своїми унікальними здібностями та характеристиками. Тут ви знайдете най-най у тваринному світі, справжніх рекордсменів за різними параметрами: розміром, швидкістю, отруйністю, силою, тривалістю життя та іншими дивовижними особливостями.
Народжуються вони раз на два роки в той період, коли випадають дощі і оживає трава. Перед літом буйволиця покидає стадо, і тільки через два-три тижні після народження теляти, коли той навчиться твердо стояти на ногах, вона повертається.
Всіх домашніх тварин можна розділити на наступні групи:
Русаки – зайці степів і полів. У них благополуччя роду цілком залежить від того, чи володіє русачиха таким укриттям, куди вона може надійно заховати своє потомство. І вже якщо вона володіє ним, міцно за нього тримається.
У бегемотів народжується раз на два роки один малюк. Шість-сім click here місяців після народження він харчується тільки молоком матері. Малюк пересувається насилу і велику частину часу лежить, доставляючи масу клопоту турботливій матусі.
У багатьох посібниках як окремий тип вторинноротих розглядаються погонофори.
Можна сказати, що без тварин життя на планеті не може існувати.
Джанні Родарі: біографія відомого журналіста і улюбленця дітей
● Печінка полярного ведмедя містить так багато вітаміну А, що якщо людина її з’їсть, це може мати фатальні наслідки.
Із сегментацією тіла пов'язана метамерія (сегментація) внутрішніх органів — нервової, видільної та кровоносної систем. Завдяки перегородкам, аннеліда при пошкодженні втрачає лише певні сегменти тіла. Висока здатність до регенерації.
порівняльно-описовий метод (мікро-, макроскопічні дослідження) — використовується для порівняння об'єкта дослідження з подібними об'єктами чи процесами.
Мистецтво Стародавнього Риму: опис, історія та цікаві факти
Але не треба лякатися, летючі лисиці харчуються фруктами, тому їх ще називають «фруктові кажани».